м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
 • Години роботи:
  Пн - Пт 8:00 - 19:30
  Сб - Вс 8:00 - 17:00

Утилізація автомобілів у Києві.

137535

Як здати автомобіль у металобрухт.

Кожен, хто не має автомобіль, бажає його купити, а купивши, бажає його продати. А якщо вже не купують, як автомобіль, і якщо вартість нескінченного ремонту не підйомна, залишається здерти підкови у вірного коня і відправити на автомобільні небеса, тобто в брухт. Як це зробити ми зараз спробуємо коротко, без розповідей про боротьбу за екологію, розповісти.

Практично всі підприємства, що займаються збиранням чорного металобрухту, приймають автомобілі в брухт. Це далеко не найбажаніший тип чорного металобрухту, і багато хто відмовляється з низки причин. Причин маса, а головна одна – «зв’язуватися не полювання». Метели багато, масло, залишки бензину, пластмаса, обшивка, колеса, бампера та інші принади з утилізованого дітища автопрому. І все це не метал, а сміття чи засмічення.

Дії, необхідні для утилізації автомобіля:

 • Зняття автомобіля з обліку
 • Вибір пункту прийому металобрухту для здачі авто
 • Розбірка (демонтаж) самотужки або здати авто, як є, до пункту прийому металобрухту.

Далі про всі ці пункти докладніше.

Так як Україна – країна, в якій існує законодавство, значить, є закони та правила, яких необхідно дотримуватись.

Перший крок – звернеться до відповідних інстанцій. І знявши автомобіль з обліку для утилізації, урочисто заприсягнутися в цих самих інстанціях, що номерні частини з вашого авто не фігуруватимуть у темних справах.

Отримавши благословення і притиснувши довідку до серця, починайте пошук найвигіднішої пропозиції. Бажаєте отримати максимальний прибуток, згадайте заклинання «ЗРОБИ САМ». Якщо ваші руки виросли з правильного місця та у вас є інструмент, час та територія, зробити це не складно. Враховуйте те, що бампер, кермо, диски можна продати самостійно, чим збільшуєте прибуток.

Ви не оплачуєте послугу з розбирання стороннім. Якщо ж ви не хочете з цим зв’язуватися, наші фахівці виконають за вас цю роботу, але не безкоштовно.

Які частини автомобіля найбільше цінуються при здачі на металобрухт

Нижче наведено основні вузли автомобіля, які мають цінність при здачі в металобрухт.

 1. Двигун
 2. Кузов
 3. Ходова частина
 4. Електропровід

Двигун

Розбирати авто всі починають із двигуна. Як правило, він складається зі сплавів кольорових металів. Справа клопітна, але прибуткова. Все ж брухт кольорових металів цінується набагато вище.

Кузов

Ті часи, коли кузови автомобілів виготовляли з алюмінію, канув у лету. Зараз їх роблять із сталевими або просто з жерсті.

Ходова частина

Найбільш підходящий під якісний вид металобрухту. Усі вони виготовлені із високоякісної сталі.

Електропровід

Автомобільне проведення виконується тільки з міді. А мідь останнім часом лише дорожчає і, як показує практика, дешевшати не збирається. Видаливши ізоляцію, вона набуває статусу брухту міді.

Висновок

Розбираючи авто, мимоволі запитуєш: “І чого там тільки немає?”. А немає там золота та діамантів, і це треба усвідомити і не чекати від компаній, які приймають, за великим рахунком, не найулюбленіший металобрухт, величезного кохання. Але все ж таки, якщо ви хочете заробити по максимуму, попрацюйте – і вам відплатиться.