м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
  • Години роботи:
    Пн - Пт 8:00 - 19:30
    Сб - Вс 8:00 - 17:00

Металопрокат б/в

Весь металевий брухт поділяється на безліч різних груп та категорій. Але є одна, яка заслуговує на особливу увагу — металопрокат б/в або, як ще його називають, «діловий брухт».

Основна особливість даного виду вторинної сировини полягає в тому, що на відміну від інших виробів, які з пункту прийому потрапляють на переплавлення, такий прокат придатний для подальшої експлуатації та підлягає реалізації. Купити б/в швелер в Києві та інші види аналогічного металопрокату ви завжди зможете в нашій компанії.

Fajl 000

Переваги б/в металопрокату

Колишній у використанні — це не означає, що, наприклад, арматура б/в вже повністю вичерпала свій ресурс. Основне походження такого металопрокату – це демонтовані будівельні конструкції. Саме тому після чищення та відновлення міцності цих металевих виробів залишаються на високому рівні, а самі вони цілком придатні для подальшої експлуатації.

До переваг використання металевого прокату, що був у використанні, належать:

  1. Низька, в порівнянні з новими виробами, вартість. Найчастіше, купити б/в метал можна на 30-50% дешевше, ніж матеріали, які тільки покинули прокатний цех. При цьому, як ми вже зазначили вище, якість конструкцій, що були у використанні, дуже і дуже висока.

  2. Чистота поверхні. Перед продажем весь б/в металопрокат проходить процедуру очищення та відновлення поверхні, тому його зварювання не викликає абсолютно ніяких проблем.

  3. Широкий асортимент. У нас ви зможете купити арматуру, лист, метал кругляк, швелер, куточок металевий та інші види сортового та фасонного металопрокату. Як бачите, асортимент виробів, що реалізуються нами, анітрохи не гірше, ніж у більшості металургійних підприємств. А ось ціна такого металопрокату приємно здивує вас.

Зазначимо, що прокат, що був у використанні, не рекомендується використовувати для будівництва відповідальних споруд. Втім, про сферу застосування таких виробів ми розповімо трохи пізніше.

Види б/в металопрокату

Весь металопрокат, що був у використанні, можна розділити на кілька основних категорій:

  1. Б/в труби.

Часто фізичні чи юридичні особи виконують заміну трубопроводу на території своєї земельної ділянки. Причому демонтовані елементи такої конструкції, як правило, ще цілком придатні для подальшої експлуатації. У крайньому випадку труби великого діаметру можна використовувати для виготовлення ємностей, а тонкі вироби — як матеріал для створення інтер’єру в стилі «Лофт».

  1. Сортовий прокат.

Б/в арматура, лист, швелер або куточок металевий б/в — все це відноситься до категорії сортового металопрокату. Основне джерело його походження – демонтовані будинки. Якщо демонтажні роботи проводилися акуратно і з дотриманням усіх норм, то властивості міцності таких виробів залишаються на досить високому рівні. Крім того, весь реалізований нами колишній у використанні металевий прокат проходить передпродажне чищення та перевірку. Це дозволяє виявити навіть незначні дефекти і, по можливості, усунути їх.

Ціна б/в листа металу 2мм, 3мм, а також інших видів металопрокату складається виходячи з багатьох факторів. Уточнити актуальну вартість потрібного вам виробу ви завжди зможете у наших менеджерів.

Fajl 001

Область застосування б/в металопрокату

Колишній у використанні металевий брухт має широку сферу застосування. Але основна, звісно, це будівництво.

Зважаючи на ситуацію, що склалася в нашій країні, небагато підприємств, не кажучи вже про фізичних осіб, можуть дозволити собі купити новий металопрокат для власних потреб. У зв’язку з цим, вживані вироби стали користуватися підвищеним попитом при проведенні різноманітних будівельних робіт.

Б/в арматура

Арматура б/в, купити яку у будь-якій кількості ви завжди зможете на нашому складі, застосовується для створення будівельних каркасів та посилення конструкції різних типів будівель. Якщо ви плануєте зведення невеликого допоміжного приміщення з бетону, то арматура, що була у використанні, якнайкраще підійде для цієї мети.

Швеллер б/в

«Куплю б/в швелер» — все частіше такий запит можна зустріти в інтернеті або в заголовку оголошень на найближчому стовпі. Даний вид прокату, як і арматура, також використовується для створення каркасу при будівництві залізничних конструкцій або як самостійний вироб при облаштуванні перекриттів або пандусів. У нас ви зможете купити швелер 10, 16, 20, а також вироби з іншим номером профілю. Весь асортимент та вартість такого металопрокату ви завжди зможете уточнити у наших менеджерів.

Труби б/в

Б/в труби – один з найбільш популярних різновидів «ділового брухту». Як ми вже говорили вище, сфера застосування такого прокату досить широка — починаючи від організації тимчасового трубопроводу до використання виробів при створенні інтер’єру.

Б/в куточок

Металевий куточок б/в отримав широке застосування в будівництві за рахунок своїх високих характеристик міцності, які забезпечуються завдяки особливій геометрії. Такі вироби використовуються для опор мостів і високовольтних ліній, для створення каркасу сільськогосподарських та інших типів будівель.

Будьма листи

Б/в лист — це універсальний прокат, який широко використовується для виготовлення та ремонту найрізноманітніших виробів.

Де купити металопрокат б/в у Києві та Київській області?

Як ви вже, напевно, здогадалися, купити б/в металопрокат в Києві та області ви завжди зможете у нашій компанії. Чому обирають нас?

Щоб замовити вживаний металопрокат або отримати додаткову інформацію, відвідайте наш офіс або зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом. Наш співробітник відповість на всі ваші запитання, допоможе підібрати необхідний вам виріб та оперативно оформить усі документи.

Дзвоніть нам прямо зараз і особисто переконайтеся в тому, що найкращий вживаний металопрокат у Києві можна купити тільки у нас.