м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
 • Години роботи:
  Пн - Пт 8:00 - 19:30
  Сб - Вс 8:00 - 17:00

Утилізація автомобілів

Як здати авто на металобрухт?

Найімовірніше, незабаром, у Верховній Раді України таки «пропихнуть» законопроект, згідно з яким транспортні засоби старші за 15 років будуть заборонені для експлуатації на дорогах нашої країни. Тому власникам такого майна нічого не залишиться, крім того, як здати авто на металобрухт, щоб отримати за нього хоч якісь гроші. У даному матеріалі ми розглянемо всі нюанси такої процедури, а також розповімо про те, як правильно здати машину на металобрухт. Чи готові? Тоді починаємо.

У яких випадках потрібна утилізація авто?

Крім віку «залізного коня», здати авто на металобрухт також буде актуально при неможливості його відновлення після ДТП, у разі сильного зносу або дорогого ремонту, вкладати кошти в який зовсім невигідно. Якщо ви виявилися заручником однієї з перерахованих ситуацій і вже змирилися з тим, що доведеться відвезти авто на лом, то вам, напевно, буде цікаво дізнатися, які етапи вам доведеться при цьому пройти.

Утилізація автомобіля шредером Zato

Етапи утилізації транспортних засобів

Викуп авто на металобрухт включає наступні основні етапи:

 1. Зняття з обліку. Для виконання цієї процедури необхідно звернутися до найближчого сервісного центру МВС. При цьому приганяти сам автомобіль зовсім не обов’язково. Достатньо лише надати наступний пакет документів:
 • заява від імені власника машини;
 • паспорт або ID-картка власника транспортного засобу;
 • ІПН (ідентифікаційний код);
 • техпаспорт на автомобіль;
 • номерні знаки т/с, які підлягають утилізації.
 1. Здати на металобрухт авто. Скуповуванням машин на металобрухт може займатися лише компанія, яка має на це відповідні дозвільні документи. Основною причиною цього є вміст у такій техніці великої кількості різних токсичних речовин, які, у разі неправильного з ними поводження, становлять загрозу для здоров’я людини та навколишнього середовища.
 2. Після процедури прийому автомобілів на металобрухт починається, безпосередньо, процедура їхньої утилізації. Спершу з машини знімаються придатні для подальшої експлуатації деталі, зливаються токсичні рідини та демонтуються небезпечні елементи. Потім відбувається почерговий демонтаж та сортування брухту залежно від його класу.

Якщо ви вирішили здати на металобрухт авто, будьте готові до того, що підрядник може вимагати підтвердити право власності на транспортний засіб. Якщо підтвердних документів у вас не виявиться, вам мають повне право відмовити в прийомі такої самохідної техніки.

Як відбувається утилізація автомобіля?

Скупка авто на металобрухт – це лише перший етап роботи. Далі починається найцікавіше — розбирання та сортування елементів «залізного коня», що передбачає виконання наступних операцій:

 • Розбір двигуна.

В основному, двигун складається з елементів, виготовлених з дорогих кольорових сплавів, тому утилізацію транспортного засобу починають саме з нього. Ціна машини на металобрухт також багато в чому залежить від вмісту в ній тих самих кольорових металів, тому потрібно мати це на увазі при здачі техніки на брухт.

 • Різання кузова.

У старих авто кузов виготовлявся із товстої сталі. Нині ж використовують, переважно, тонкі сталеві листи чи жерсть. Тому ціна «Москвича» при здачі на металобрухт буде набагато вищою, ніж вартість «Ланоса».

 • Демонтаж ходової.

Ця частина авто становить найбільшу цінність після двигуна, тому що виробляється з високоякісної сталі.

 • Демонтаж електропроводки.

Як і двигун, електропроводка містить дорогий кольоровий метал, а саме – мідь. Тому такий елемент самохідної техніки також високо цінується серед приймальників.

 • Утилізація бампера.

Продаж старого авто на металобрухт також буде трохи вигіднішим, ніж сучасного т/с через те, що бампери таких машин виготовлені з металу. Сучасні пластикові обважування також підлягають переробці, але вартість їх на порядок нижча.

 • Демонтаж гальмівних колодок.

Гальмівні колодки сучасних транспортних засобів виготовляються, як правило, із цінних матеріалів у вигляді кевлару, сталевих ниток чи міді. Тому в цьому випадку нові авто мають перевагу перед старими агрегатами.

 • Переробка АКБ.

Якщо ви хочете здати машину в металобрухт, але ціна вас не влаштовує, можна розібрати її самостійно та віднести до пункту прийому окремі елементи. Акумулятор, в даному випадку, одна з високих статей доходу, оскільки містить у своєму складі важкі свинцеві пластини.

 • Покришки.

Гума також підлягає переробці. Однак цей процес досить дорогий, тому не багато пунктів прийому брухту хочуть зв’язуватися з використаними покришками.

Продати авто за ціною металобрухту можна досить вигідно, якщо ретельно розібратися у всіх нюансах. Сподіваємося, що вся вищенаведена інформація допоможе вам це зробити.

Утилизация авто самоходным шредером

Де здати авто на металобрухт у Києві?

Здати авто на металобрухт із вивозом за вигідною ціною ви завжди зможете, звернувшись до нашої компанії. Ми вже не перший рік займаємося скуповуванням вживаних автомобілів і робимо все можливе для того, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений запропонованими йому умовами.

Щоб замовити вивезення автомобіля на металобрухт або отримати додаткову інформацію щодо утилізації транспортних засобів, зв’яжіться з нашим менеджером за вказаним телефоном. Наш спеціаліст проконсультує вас та оперативно оформить заявку на самовивіз вашої машини з метою подальшого її розбирання та переробки.