м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
  • Години роботи:
    Пн - Пт 8:00 - 19:30
    Сб - Вс 8:00 - 17:00
Вивіз металобрухту
blank

Не знаєте, що робити з металобрухтом на своїй приватній ділянці чи на території промислового підприємства? Якщо ви не можете впоратися з навантаженням і вивезенням самостійно, компанія Ferko буде рада запропонувати професійну послугу «прийом металобрухту з вивезенням».

Ми пропонуємо безкоштовне вивезення брухту із зазначеного місця. Ми здатні демонтувати та вивезти навіть великогабаритний та важкий металобрухт. У нашому автопарку є необхідна спецтехніка, включаючи фургони та евакуатори. Завдяки цьому ми також займаємось вивезенням різних видів автотранспорту, призначеного на утилізацію.

Чому самовивіз металобрухту вигідне

У нас є необхідне обладнання, щоб очистити ваше приміщення або ділянку від непотрібного металобрухту. Більше того, намагаючись надавати комплексні послуги, ми також подбаємо про порядок у тому місці, де досі зберігався брухт.

Завдяки нашій роботі ви не тільки позбавитеся непотрібних матеріалів з обраної ділянки, а й ретельно її очистіть. Самостійне вивезення металобрухту – це можливість для кожного клієнта нашої компанії отримати комплексну послугу та відновити місця, де раніше зберігався брухт, для повноцінного використання.

Послуга «вивіз металу» залишається однією з найбільш затребуваних, адже більшості людей самостійно впоратися з великою кількістю металобрухту не під силу. Не всі вміють розпізнавати потрібну сировину, і не всі мають обладнання, що дозволяє легко справлятися з великогабаритним брухтом. До того ж не всі мають автомобіль, який дозволить ефективно вивозити накопичену сировину, що підлягає утилізації.

Наші послуги

Зателефонуйте нам і переконайтеся, наскільки професійно працює компанія Ferko. Вже під час телефонної розмови ми проведемо первинну співбесіду, яка дозволить оцінити обсяг роботи, яку потрібно виконати.

Визначимо заходи, які ми маємо виконати, також погодимо терміни виконання завдань. Дуже часто ми відправляємо наших спеціалістів на місце, звідки буде вивезено брухт, щоб вони могли провести ретельний огляд. Завдяки цьому можна оцінити якість брухту і потім експортувати його.