м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
 • Години роботи:
  Пн - Пт 8:00 - 19:30
  Сб - Вс 8:00 - 17:00

Лом чавуну: види, умови прийому та ціна

Одним із основних джерел матеріалу для ринку вторинної сировини є брухт чавуну. Оптовим прийомом чавунних виробів у Києві займаються спеціалізовані організації, до яких також входить і наша компанія.

Які види такого металу існують, як організовано процес прийому брухту чавуну і якою є його ціна — про це ми докладно розповімо нижче.

Різновиди чавуну, які підлягають прийманню

Чавун – це сплав заліза з вуглецем. Залежно від кількості вмісту в сплаві останнього, цей матеріал поділяється на такі види:

 • високоміцний;
 • білий;
 • сірий;
 • ковкий;
 • половинчастий.

Не зараз вдаватимемося в нюанси металознавства, скажімо лише одне — ми здійснюємо прийом брухту чавуну за вигідною ціною незалежно від його різновиду. Однак зазначимо, що найбільш дорогою маркою даного сплаву вважається чавун 17А, який містить мінімальну кількість легуючих компонентів і не викликає проблем у процесі вторинної переробки.

Плавка чавуну на металургійному комбінаті

Умови прийому брухту чавуну

Здати чавунний металобрухт за вигідною ціною це дуже просто.

 1. Зателефонуйте нам за вказаним на сайті телефоном.
 2. Після дзвінка наш фахівець приїде на ваш об’єкт для оцінки обсягу партії брухту та його попередньої вартості.
 3. У погоджений час ми заберемо ваш метал власним транспортом і відвеземо його до пункту прийому.
 4. Після зважування ми озвучимо вам вартість брухту чавуну і зробимо розрахунок.

Єдина умова – весь метал має бути попередньо очищений від сторонніх матеріалів. Це зумовлено тим, що наявність будівельного та іншого сміття суттєво ускладнює процес прийому та знижує ціну брухту чавуну.

Окремо хочеться сказати про послугу самовивезення, замовивши яку ви отримаєте низку істотних переваг у порівнянні з організацією самостійної доставки брухту на пункт прийому:

 • економія часу, нервів і сил, які необхідні для пошуку транспортного засобу, а також організацію вантажно-розвантажувальних робіт;
 • різні види спецтранспорту з великою вантажопідйомністю, що дозволяє за один раз вивезти навіть великі партії брухту;
 • великі обсяги брухту чавуну, вартість якого вас приємно здивує, ми ВИВЕЗИМО абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Дзвоніть нам прямо зараз і здайте непотрібний вам мотлох за найкращою ціною.

Як формується вартість чавуну на металобрухт?

Нарешті ми підібралися до питання, яке турбує більшість наших клієнтів — від чого залежить ціна чавунного брухту? Відповідаємо:

 1. Від марки.

Ознайомитись із прайсом ви зможете тут. Також уточнити вартість того чи іншого виду металу можна завжди у наших менеджерів.

 1. Від обсягу.

Ціна брухту чавуну за тонну буде дещо вищою, ніж, наприклад, вартість одиничного скуповування чавунних радіаторів. Тому враховуйте цей факт, щоб уникнути можливих непорозумінь.

 1. Від вашого розташування щодо пункту прийому.

Чим далі ваш брухт знаходиться від нашого приймання, тим вищою буде вартість його транспортування, яку ми віднімаємо із загальної ціни. Однак ще раз повторимо, що великі партії чавунного брухту ми вивозимо абсолютно безкоштовно.

Також ціна чавунного брухту варіюється в залежності від попиту на нього з боку металургійних підприємств. Зазначимо, що останнім часом цей показник є відносно стабільним і не суттєво впливає на підсумкову вартість металобрухту.

Чому здати чавунний металобрухт потрібно саме нам?

Це також досить поширене питання серед наших клієнтів. Але як тільки вони дізнаються про всі переваги співпраці з нами, необхідність у додаткових роз’ясненнях відпадає сама собою.

То чому ж здати чавунний металобрухт потрібно саме нам?

 • найкраща ціна на брухт чавуну в Києві та Київській області;
 • миттєвий розрахунок відразу після здачі брухту;
 • великий автопарк і штат співробітників, завдяки чому ми оперативно реагуємо на всі заявки, що надходять;
 • наявність послуги самовивезення, завдяки якій ви зможете заощадити час на організації транспортування брухту на пункт прийому;
 • високий ступінь організації та пунктуальність співробітників. Ви можете бути цілком впевнені в тому, що машина прибуде на ваш об’єкт суворо в обумовлений час.

Щоб здати брухт чавуну у Києві та Київській області, телефонуйте нам прямо зараз. Наш співробітник надасть розгорнуту консультацію з питань, що вас цікавлять, і оформить заявку на зручний для вас час.