м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
 • Години роботи:
  Пн - Пт 8:00 - 19:30
  Сб - Вс 8:00 - 17:00

Наша компанія ТОВ "Ферко"

Послугами нашої компанії клієнти користуються протягом восьми років.

За тривалий час ми накопичили не тільки досвід у роботі в даній галузі, але й зарекомендували себе на ринку як надійні партнери.

У нас велика клієнтська база і переконатися в цьому ви можете, прочитавши відгуки наших замовників у спеціальному розділі сайту.

Чому варто вибрати пункти прийому металобрухту нашої компанії?

Здійснюючи прийом металобрухту, наші клієнти переконалися в нашій надійності та перевагах.

Чому ж нас цінують?

За 8 років роботи ми нагромадили великий досвід роботи.
Готові приступити до виконання найнестандартніших завдань.
Приймаємо чорний брухт будь-якої форми та розміру.
Підготовка та організація роботи – протягом 1 години.
Має свій парк транспорту для самовивезення.

Працюючи за цілодобовим графіком, ми здатні обробляти за добу до 950 тонн брухту чорного металу. Тому ми беремося за будь-які завдання: розберемо, завантажимо та доставимо металеві конструкції будь-якої форми та розміру, а також здійснюємо прийом списаної техніки та автомобілів на подальшу утилізацію.

Наш автопарк для прийому металобрухту в Києві

 

Одна з нах головних переваг – це наявність власного парку спеціалізованої техніки, на якій працюю лише наші співвітчизники. Використання різних типів автомобілів для навантаження та транспортування брухту дозволяємо нам доставляти та приймати чорний брухт будь-якої форми та розміри. Наші фахівці повністю підготують брухт на вашій ділянці, завантажать та доставлять на наше підприємство.

При роботі із замовником¸ ми використовуємо наступні автомобілі:

 • Мультиліфт. Автомобіль на базі “Камаза” з великим контейнером для перевезення металобрухту. Його головна перевага – наявність спеціального маніпулятора, який дозволяє швидко завантажити металевий брухт практично будь-якого розміру та форми.
 • Пухта. Вантажний автомобіль на базі «Камаза», гідність якого – наявність контейнера, що вивантажується, великого обсягу. Цей тип транспорту чудово підійде для завантаження металу невеликих розмірів вручну нашими вантажниками.
 • Газель. Цей невеликий автомобіль призначений для навантаження та доставки на нашу базу невеликого обсягу матеріалу.
  Якщо ви плануєте здати в нашу компанію брухт вагою до 3 тонн, такий автомобіль – оптимальний варіант.

Середня ціна за кг прийому металобрухту – 4 грн, що є однією з найвищих цін у місті серед подібних компаній. Ми приймаємо брухт чорних металів будь-якого обсягу. Ми самостійно завантажимо та доставимо на оцінку метал, використовуючи свій парк автомобілів. Працюємо з приватними особами та з компаніями, і при необхідності надамо повний пакет документів. Швидко та за прийнятною ціною – наші головні переваги!
Прийом металобрухту в Києві

Наша компанія веде прийом металобрухту. Скориставшись нашими послугами, ви у будь-який час маєте можливість вигідно продати брухт. Рішення про співпрацю приймається менеджером нашої бази протягом години після вашого дзвінка. Наша компанія купує та самостійно вивозить на власній техніці всі види чорного металобрухту:

 • Металоконструкції всіх видів та розмірів.
 • Відходи при виробництві виробів з металу.
 • Металом.
 • Списане обладнання, техніку та автомобілі.

Ми пропонуємо своїм клієнтам прийнятні ціни на прийом металобрухту, а також повний розбір, навантаження та транспортування брухту чорних металів для їхньої подальшої оцінки на нашій базі.