м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
  • Години роботи:
    Пн - Пт 8:00 - 19:30
    Сб - Вс 8:00 - 17:00

Демонтаж металевих конструкцій, металу, обладнання

demontazh1

Демонтажметалоконструкцій сьогодні пропонують дуже багато фірм: від великих будівельних компаній до пунктів прийому металобрухту. Але не забуватимемо, що Вам для виконання подібного роду робіт потрібні професіонали.

І фірм, які пропонують будівельні послуги та виконують демонтаж металоконструкцій професійно, в Україні не так уже й багато.

Компанія “FERCO”, Київ пропонує послуги з демонтажу як легкі металоконструкції, так і конструкцій будь-якої складності, в тому числі обладнання, різання металу, розбирання залізобетонних конструкцій, вивезення металоконструкцій з об’єкта замовника.
Ми проводимо екологічно чисту утилізацію металу та металоконструкцій з чорного, так і кольорового металу.

FERCO, Київ має великий досвід з демонтажу металевих конструкцій водонапірних веж Рожновського

Демонтажні роботи розпочинаються з етапу оцінки обсягу робіт. Професійна оцінка об’єкта, що передбачається під різання в металобрухт, відіграє важливу роль у нашій роботі, оскільки неадекватно оцінений обсяг демонтажу може призвести до невиправданих очікувань та невиконаних зобов’язань.

Наші фахівці, які проводили демонтаж металевих конструкцій на підприємствах по всій Україні, реально оцінюють не тільки тоннаж, передбачувані витрати та очікуваний дохід, а й максимальні терміни здійснення робіт. Наша професійна оцінка ґрунтується на досвіді та результатах роботи з іншими підприємствами, на яких ми виконували демонтажні роботи в Україні. Необхідно розуміти, що демонтаж обладнання на висоті – це заходи, які стосуються робіт підвищеного рівня небезпеки. А це означає, що довіряти їхнє проведення необхідно виключно досвідченим фахівцям. Демонтажні роботи на висоті обробки металоконструкцій можуть здійснюватися як ручним, так і механічним способом. Метод різання металевих конструкцій необхідно визначати за місцем, в індивідуальному порядку, враховуючи складність демонтажу на висоті, габарити металоконструкцій та обладнання.

Демонтаж металевих конструкцій на перший погляд здається нескладною роботою. Але як і в будь-якій сфері, у процесі виникають нюанси та важливу роль у вирішенні професійних завдань відіграє людський фактор. У нас працюють досвідчені інженери, фахівці з демонтажу металоконструкцій, інженери з техніки безпеки, різьбярі, монтажники, вантажники, кранівники, водії. Ліцензія на виконання будівельних робіт, дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки. Ми стежимо за дотриманням техніки безпеки, контролюємо дисципліну, забезпечуємо гідні умови праці. Наша команда професіоналів – це наша конкурентна перевага. Швидко організувати роботи з демонтажу та зносу будівель дозволяє попереднє планування витрат, що включає складання кошторису або калькуляції для визначення кінцевої ціни демонтажу. Прорахунок кошторису на демонтаж виконується спеціалістами компанії «FERCO» до початку виконання робіт на запит замовника. Загалом розцінки демонтажних робіт варіюються залежно від їх загального обсягу та складності виконання. Виконати демонтаж металоконструкцій швидко та якісно неможливо і без технічного оснащення та спецтехніки.

Демонтаж виконується за допомогою спеціального обладнання – різаків та плазморізів. Різаки заправляються киснем і пропаном за допомогою кисневої та пропанової установки. Вся необхідна техніка та обладнання, якими здійснюють демонтаж металоконструкцій, є власністю нашого підприємства. Крім цього, ми використовуємо крани, бульдозери, трактори, вантажні автомобілі, тепловози, преси для металобрухту, кисневі та пропанові установки, плазморізи і т.д. Зазначимо, що демонтаж конструкцій із металу виконується механізованим способом на будь-якій висоті (в основному це різання металевих веж, кранів). На землі ми допоможемо Вам здійснити різання металоконструкцій котелень, цехів, теплиць, ангарів та ін. спеціалізованих будівель, демонтаж та монтаж водонапірних веж. Ми пропонуємо не тільки послуги безпосередньо порізки металу в металобрухт, але й різання матеріалу, що підлягає утилізації, подальше прибирання території, навантаження і вивіз сміття, і підготовку майданчика до подальшого будівництва. Ми гарантуємо комплекс заходів, коли говоримо про демонтаж металу та обладнання. Оскільки будівельна діяльність підлягає ліцензуванню, вважаємо за необхідне звернути.

Ваша увага на те, що FERCO, Київ має ліцензію на монтаж та демонтаж металоконструкцій, а також всі необхідні дозвільні документи. Демонтаж металевих будівель та споруд здійснюється кваліфікованими робітниками, з ретельним дотриманням СНІП, будівельних технологій та проектів виконання робіт. Усі наші монтажники своєчасно проходять атестаційні іспити, і маю відповідні атестаційні посвідчення та допуски.