м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
 • Години роботи:
  Пн - Пт 8:00 - 19:30
  Сб - Вс 8:00 - 17:00

Де здати метал у Києві швидко та вигідно?

Компанія «Ферко» позиціонує себе на ринку як надійний постачальник послуг із заготівлі металевого брухту та демонтажу будівельних конструкцій. Тому якщо вам потрібно швидко і вигідно здати метал, або знести непотрібну будівлю — ми завжди прийдемо вам на допомогу.

Наші послуги

Якщо ви не знаєте, чому приймають метал і не хочете бути ошуканими нечистими на руку приймальниками, зверніться за допомогою до наших менеджерів. Наш спеціаліст озвучить вам актуальний прайс та надасть розгорнуту консультацію щодо наступних видів послуг:

 • Прийом чорного брухту.

У нас ви зможете здати чорний метал за максимально вигідною для вас ціною. Ми приймаємо як великі партії металобрухту, так і поодинокі екземпляри металевих виробів.

 • Прийом кольорового металу.

Ми запропонуємо найвищу ціну за 1 кг кольорового металу. Процедура зважування здійснюється лише за вашої особистої присутності, оскільки ми виступаємо виключно за чесну та прозору співпрацю.

 • Демонтаж будівель та металевих конструкцій.

Ми виконуємо професійне знесення будівель та металевих конструкцій усіх видів. Наші працівники мають усі необхідні допуски для проведення висотних робіт, а великий парк спецтехніки дозволяє завершити демонтаж у рекордно короткі терміни.

 • Вивіз металобрухту.

Хочете здати метал дорого і при цьому заощадити на транспортних витратах? Тоді ви звернулися на адресу. За наявності у вас великого обсягу металобрухту, ми завантажимо та вивеземо його абсолютно безкоштовно. Саме тому ціна здачі металу у компанії «Ферко» є максимально вигідною для клієнта.

Незалежно від того, що вам потрібно – здати газову колонку на метал або вивезти велику партію брухту, ви завжди можете розраховувати на підтримку та допомогу співробітників нашої компанії. Наша мета – зробити процедуру прийому чорного металу максимально швидкою, прозорою та вигідною для клієнта. І поки що нам це вдається.

Шредер для металолому

Як відбувається прийом брухту?

Все, як ми вже говорили, відбувається швидко, прозоро та чесно.
 • ви телефонуєте нам, спілкуєтеся з менеджером і він називає вам приблизну ціну, за якою ви зможете здати метал;
 • у разі наявності у вас великої партії брухту, ви залишаєте заявку на виїзд фахівця на ваш об’єкт для огляду наявного у вас металобрухту;
 • суворо в обумовлений час фахівець приїжджає до вас, оглядає брухт і називає ціну металу за кг. Вартість партії залежить від типу металу, його фізичного стану, а також кількості у ньому різного сміття;
 • після обговорення всіх нюансів ми надсилаємо вантажний транспорт, який завантажить і вивезе всі металеві відходи;
 • заключний етап – зважування та розрахунок. Після визначення ваги вашої партії брухту, наш співробітник озвучить остаточну вартість здачі металу, оформить усі необхідні документи та здійснить розрахунок зручним для вас способом — готівкою, переказом на банківську картку або розрахунковий рахунок.
Як бачите, нічого складного. Здати метал за вигідною ціною за кг у нас – це максимально просто, зручно та вигідно.

Чому обирають нас?

Нам також стало цікаво дізнатися відповідь на це запитання. Тому ми зателефонували до деяких своїх клієнтів і поцікавилися у них. І ось, що ми почули:
 • компетентний персонал, який завжди прийде на допомогу і допоможе вирішити проблеми, що виникли;
 • наявність власного автопарку спецтехніки, що виключає необхідність пошуку стороннього підрядника при демонтажі будівель або вивезенні брухту;
 • завжди актуальні ціни на здачу металу;
 • наявність ліцензії та видача всієї необхідної документації про виконані роботи;
 • широкий спектр послуг, що надаються.
Бажаєте особисто оцінити всі вищеперелічені переваги? Тоді дзвоніть нам прямо зараз.