м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
  • Години роботи:
    Пн - Пт 8:00 - 19:30
    Сб - Вс 8:00 - 17:00
Демонтаж металоконструкцій
blank

Доволі часто у багатьох замовників виникає необхідність провести демонтажні роботи на території підприємства чи приватного господарства. Це може бути пов'язано як з розширенням бізнесу, так і зі старим станом різноманітних конструкцій, що стає небезпечним для оточуючих.

Демонтаж металоконструкцій – одне з найскладніших завдань, що потребує професійного підходу та використання спеціалізованої техніки та інструменту. Багато таких конструкцій і споруд досить високі, а місця для проведення робіт з демонтажу завжди не вистачає.

У компанії Ferko на послугу «демонтаж металоконструкцій» ціна одна з найдоступніших у Києві. Фахівці використовують свій досвід та знання для швидкого, безпечного та ефективного вирішення будь-яких поставлених завдань.

Замовляючи демонтаж металевих конструкцій у нашій компанії, ви отримуєте найкращий сервіс, вигідні розцінки, професіоналізм виконавців. Ми допоможемо вам позбутися непотрібних конструкцій та вивеземо брухт з території самостійно.

Демонтаж металобрухту – швидко та якісно

Компанія Ferko запрошує до співпраці всіх, хто розраховує на кращу якість послуг у сфері транспорту, демонтажу та вивезення металобрухту та металоконструкцій. Позитивні відгуки про виконання довіреної нам роботи найкраще підтвердження цього.

Наші клієнти можуть розраховувати на:

  • багатолітній досвід компанії в демонтажних роботах;
  • професійну підготовку;
  • кваліфікований персонал;
  • наявність відповідної техніки, включаючи парк автомобілів з евакуатором.

Це дозволяє нам підтримувати найвищі стандарти виконуваних завдань. Ми розробили оптимальну систему нашої роботи. Ми консультуємо, аналізуємо, оцінюємо, представляємо та виконуємо – ось як у двох словах реалізуються наші послуги крок за кроком.

Ми завжди у розпорядженні наших клієнтів, швидко та безпечно виконуючи навіть найнезвичайніші та найскладніші замовлення. Все це для того, щоб наші клієнти були щиро задоволені та поверталися до нас за подальшими послугами, а також рекомендували їх іншим.