м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
  • Години роботи:
    Пн - Пт 8:00 - 19:30
    Сб - Вс 8:00 - 17:00
Демонтаж та вивіз металобрухту у Києві за найкращою ціною
blank

Маєте на своїй ділянці непотрібні металоконструкції, але демонтувати їх немає ні часу, ні сил? Звертайтесь до компанії «Ферко». Ми виконаємо демонтаж та вивіз металобрухту у Києві та області з вашої території власним транспортом. При цьому ви не тільки позбудетеся непотрібного сміття, але й не погано зможете на цьому заробити. Вже цікаво? Тоді читайте далі.

Коли потрібний демонтаж металобрухту?

Часто бувають ситуації, коли через розвиток бізнесу потрібне розширення виробничих площ. Але ось невдача — на ділянці є непотрібні металеві конструкції, які заважають здійснити задумане. Саме тоді і виникає необхідність у пошуку підрядника, який би виконав демонтаж та вивіз металу. Але це не так просто, як здається на перший погляд. І тому є низка причин:

  1. Більшість компаній, представлених на ринку, не мають власного обладнання та укомплектованих бригад. Вони просто наймають субпідрядників на стороні. І добре, якщо ці люди мають допуск на проведення робіт із демонтажу брухту металу. Тобто, у такому разі, немає жодних гарантій того, що роботи будуть виконані вчасно та з дотриманням усіх вимог безпеки.
  2. Навіть якщо ви знайшли кваліфіковану бригаду для знесення будівлі, залишається відкритим питання з вивезенням металоконструкцій та будівельного сміття. Якщо метал можна самостійно здати в пункт прийому, інші відходи не вийде просто так вивезти на звалище. Для цього потрібен спеціальний дозвіл або знову виникне необхідність у пошуку підрядника для проведення даних робіт.
  3. Як правило, компанії виставляють завищені ціни на демонтаж металоконструкцій, а прийом брухту здійснюється «на око». Усі хочуть заробити, тому нечистих на руку підрядників досить багато на ринку таких послуг.
  4. Також не всі фірми, які здійснюють прийом металобрухту з демонтажем, мають на це відповідну ліцензію. Тому у разі будь-яких перевірок з боку державних органів ви не будете застраховані від великих штрафів. До того ж, такі компанії навряд чи видадуть вам документи, які будуть підтверджувати законність виконаних робіт.

Цей список можна продовжувати нескінченно. Тому якщо вам потрібен демонтаж та вивіз металобрухту в Києві без проблем, звертайтесь до компанії «Ферко».

Чому обирають нас?

На це є багато причин. Але, на думку наших клієнтів, основними з них є:

Дізнатись вартість робіт з демонтажу металоконструкцій в Києві та області або уточнити актуальну ціну прийому чорного брухту, ви завжди зможете у наших менеджерів. Зв’яжіться з нашим фахівцем будь-яким зручним для вас способом та отримайте всю цікаву для вас інформацію.

Демонтаж та вивіз металобрухту в Києві за найкращою ціною — це лише «Ферко».