м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
 • Години роботи:
  Пн - Пт 8:00 - 19:30
  Сб - Вс 8:00 - 17:00
Купимо металобрухт у Києві дорого за найкращою ціною
blank

Нерідко можна зустріти оголошення із заголовком «Куплю металобрухт». У Києві такі послуги надає багато приватних компаній. Але якщо ви хочете продати свій брухт чорних металів за найкращою ціною, зверніться до компанії «Ферко». Ми дорого оцінимо ваші металеві відходи та самі вивеземо їх із вашої ділянки.

Як самостійно оцінити якість брухту?

Закуп металобрухту, а точніше його ціна, залежить від декількох основних факторів. Нижче наведено деякі методи оцінки якості чорного брухту, які дозволять вам самостійно визначити приблизну його вартість:

 1. Ідентифікація типу металу: перед тим, як зателефонувати за оголошенням «купимо металобрухт», необхідно визначити, з якого металу складаються ваші відходи. Це може бути зроблено за допомогою магнітного тесту: якщо метал притягується до магніту, то це залізо чи сталь, якщо ні — це, швидше за все, алюміній, мідь чи інший метал.
 2. Визначення стану металу: чим кращий стан металобрухту, тим вища його вартість. Тому перед продажем варто перевірити його стан. Це може бути зроблено візуально. Наявність іржі, корозії, пошкоджень та інших дефектів може значно знизити вартість вашого брухту.
 3. Вміст домішок: чистота металу також є важливим фактором в оцінці його якості. Металобрухт може містити різні домішки, такі як пластикові або дерев’яні елементи кріплення, ізоляційний матеріал і т.д. Чим менше домішок, тим вища вартість металу.
 4. Вага та обсяг металобрухту: коли ви продаватимете чорний брухт, то його вага та обсяг будуть важливими факторами для визначення його вартості. Щоб оцінити вагу металу, його можна зважити на терезах, а для визначення обсягу — виміряти його розміри.

Загалом оцінка якості чорного металобрухту потребує певних знань та досвіду. Якщо ви не впевнені у своїх здібностях, краще звернутися за допомогою до фахівців нашої компанії, які зможуть правильно оцінити ваш лом та запропонувати кращу ціну.

Куди краще здати брухт чорних металів?

Як ми вже говорили, у Києві досить багато організацій, які розміщують оголошення на кшталт «Куплю металобрухт дорого». Але куди справді варто звернутись, щоб максимально вигідно продати свій брухт? У цьому випадку існує кілька варіантів:

 1. Здавання металобрухту на металургійний завод: це може бути хорошим варіантом при великих обсягах брухту. Однак, за такого розвитку подій, вам доведеться самостійно організовувати навантаження та доставку металу на завод.
 2. Здавання металобрухту на брокерську фірму: якщо ви хочете продати металобрухт, але не знаєте кому, можна звернутися до брокерської фірми, яка займається купівлею та продажем металобрухту. З недоліків даного варіанту відзначимо необхідність оплати послуг брокера, що може коштувати вам досить велику суму.
 3. Здавання металобрухту на склади збору: існують спеціалізовані організації, які займаються збором та переробкою металобрухту. Одна з таких — компанія «Ферко». Ми організуємо завантаження та транспортування вашого брухту до пункту прийому та запропонуємо за нього найкращу ціну. При цьому вам не потрібно оплачувати будь-які додаткові комісії. Все чесно, відкрито та прозоро.

Іншими словами, «куплю брухт за найкращою ціною» — це саме про нашу компанію. Телефонуйте нам за вказаними телефонами або залишайте свої заявки на нашому сайті. Наш фахівець надасть всю цікаву для вас інформацію та позбавить необхідності пошуку сумнівних оголошень із заголовком «Куплю металобрухт».

Купимо металобрухт дорого у Києві — це лише «Ферко».