м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
 • Години роботи:
  Пн - Пт 8:00 - 19:30
  Сб - Вс 8:00 - 17:00
Вивіз металобрухту

* Якщо машина спізнюється на 2 години – вивіз
здійснюється БЕЗКОШТОВНО по Києву

Вивіз металобрухту, в якому б він стані не був, здійснює наша компанія. Чорний метал завжди придатний для переплавлення та вторинного використання. Особливо важливо відправляти на переплавку великі конструкції, коли потрібен демонтаж та вивіз металобрухту, самі компанії, які займаються будівельними роботами, з таким навантаженням упоратися не можуть.

 

Величезні шматки металу стоять на території і не просто заважають працювати, а й створюють непривабливий вигляд будівельного майданчика. Під час будівництва такі старі конструкції стають небезпечними — потрібне термінове вивезення металоконструкцій.

 

Не маючи спеціальної техніки та обладнання, ви не справляєтеся з демонтажем та розбиранням старих конструкцій. Для цього потрібні певні навички. Вам, швидше за все, підійде послуга прийом металобрухту з вивозом, коли подається спеціальна техніка та приїжджають робітники з обладнанням для демонтажу. Всі роботи з розбирання старих споруд, що проржавіли, проводяться в найкоротші терміни.

blank

 

Полегшіть собі життя замовивши вивіз металобрухту

Насправді вивіз металу у Києві — дуже потрібна послуга. Місто дуже швидко оновлюється, замість старих виробничих цехів встановлюються сучасні комфортні приміщення для службовців. Вони не потрібні занадто громіздких конструкцій. Вся апаратура зручніша і легка, її можна встановити у виробничих цехах без захаращень складними металевими спорудами. Щоб позбутися застарілого металобрухту, скористайтеся допомогою професіоналів, вивезення металобрухту та демонтаж — за вас зроблять досвідчені фахівці.

 

Чому вигідно здати металобрухт із вивозом? Подумайте самі, скільки часу ваші робітники, не маючи певних навичок, витратить на розбирання старої конструкції. До того ж у таких роботах завжди існує ризик падіння старої будівлі — тільки професіонал може встановити ступінь міцності споруди, що ще стоїть, і намітить місця, з яких варто починати демонтаж.

 

Як правило, вистачає всього кількох невеликих зусиль, щоб ось така металева конструкція впала, так що все має відбуватися під суворим наглядом фахівців. А вже подальше розбирання та вивіз металобрухту в Києві проводиться під вашим уважним оком — ми не тільки розбираємо старі споруди, а й виплачуємо за метал непогані гроші. Ціни на вивіз металу формуються як із складності розбирання, так і залежно від віддаленості споруди.

Вивіз металобрухту в будь-яких кількостях з будь-якої точки міста

Кольоровий метал наша компанія не приймає, тут вам доведеться звертатися до наших конкурентів, ми працюємо тільки з чорним металом, але й даємо дуже високу ціну за нього. Просто наша компанія намагається заощаджувати на витраті природних ресурсів. Ми розуміємо, що колись навіть найширші засіки Батьківщини можуть вичерпатися, тому і намагаємося використовувати метал, що вже відслужив, відправляти його на переплавку, це дуже потрібна сировина для промисловості країни.

 

Ми в своїй роботі використовуємо найпрогресивніші методи розбирання і демонтажу старих конструкцій – жоден грам металу не впаде на землю просто так, ми зуміємо зібрати навіть непотрібні відходи, що здаються вам, тут вся справа в професіоналізмі і правильному підході до організації роботи.

Довірте роботу компанії зі стажем понад 8 років

У вас є час на очищення території від металевих відходів та місце, куди його складати? Займіться цією роботою. Якщо вона вам не в тягар. Ми приймаємо до вас, щоб звільнити від ділянку від металобрухту і виплатимо вам за нього кругленьку суму. Якщо немає часу на збирання металобрухту, то просто повідомте нам точну адресу, ми самі зможемо забрати вагу, що так безхазяйно зникає, ви будете винагороджені не лише матеріально, а й особисто подякою наших працівників.

 

Якщо ви вважаєте, що віддавати безкоштовно дорогий метал не варто, що безкоштовне вивезення металобрухту — тільки для багатих компаній, то повідомте нам час, коли машина може під’їхати до вас, щоб менеджер компанії розплатився з вами за зібраний металобрухт.

 

На сайті нашої компанії публіковані реальні ціни на вивіз металу, тож розрахувати суму, яку ви отримаєте в результаті реалізації непотрібних вам металевих відходів, ви зможете і самі. У разі сумнівів привозіть – наш пункт прийому працює для вас цілодобово, є точні ваги, тому вам гарантується повна виплата грошової винагороди за металобрухт.

 

blank
Київ — місто з дивовижним минулим та прекрасним майбутнім

Знайти на околицях нашої столиці купи металобрухту можна часто. Місто розвивалося по спіралі — були часи застою, але й часто зростання промисловості призводило до того, що деякі шматки металевих конструкцій просто забувалися або викидалися як безхазяйні та непотрібні.

 

Вивезення металобрухту в Києві сьогодні не просто потрібне для очищення передмість і самого міста, це правильний підхід до вирішення комфорту під час урбанізації — за такої кількості новобудов встежити за одним господареві великого міста неймовірно важко.

 

Чи знаєте ви у своєму маленькому господарстві, де у вас лежать ті чи інші предмети? А тепер уявіть собі мегаполіс із тисячами квадратних кілометрів площ. Тут часто немає просто господарського ока, от і лежать тонни металу і просяться на утилізацію.

Гарантия на успешный вывоз металла от нашей компании

Чому варто звернутися саме до нас? справа в тому, що ми займаємося розбиранням металевих конструкцій і демонтажем більше восьми років. Напрацьований досвід і згуртований колектив розумних людей, які працюють як годинник — все злагоджено і продумано до дрібниць. Здійснюються не просто очищення території, але професійне прибирання та купівля металобрухту з вивозом.

 

Тут усе складається з кількох складових:

 • Ваш дзвінок до нас із замовленням послуги
 • Виїзд менеджера для визначення фронту робіт
 • Укладання договору
 • Демонтаж конструкцій та складання металобрухту
 • Очищення території
 • Виплата грошей

Уявляєте собі, як це вигідно — позбавитися старої небезпечної металевої конструкції і ще отримати за це чималі гроші! На місце роботи, коли провадиться вивезення металобрухту за гроші, доставляється наша спецтехніка: маніпулятори, пухта, газелі, мультиліфт і все це ми привозимо вам самі! Вам зовсім не потрібно думати про те, як буде вивезено стільки старого металу, ми відпрацюємо так швидко, що ви і не помітите, як майданчик звільниться від металобрухту.