м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
  • Години роботи:
    Пн - Пт 8:00 - 19:30
    Сб - Вс 8:00 - 17:00
Прийом чорного металобрухту
blank

В останні роки на чорний метал ціни постійно зростають. Якщо ви хочете продавати лом за найвищими розцінками, потрібно уважно стежити за ринком збуту. Для тих, хто планує продавати чорний брухт, прогнози явно оптимістичні.

Світовий попит на нафту та витрати на її видобуток знижуються, звідси й більший потенціал зростання цін на іншу сировину. Неблагородні метали мають шанс на швидке зростання. Можна припустити, що продаж та купівля чорного брухту найближчим часом приноситиме реальний дохід. 

Як вигідно здати чорний лом

Компанія Ferko пропонує потрібну послугу «купівля чорного металобрухту». Якщо ви хочете отримувати прибуток від здачі такого виду вторинної сировини, слід враховувати кілька основних моментів:

Складання власного прогнозу може ґрунтуватися на кількох моментах:

  • Бути в курсі поточних цін на брухт.

Закупівельні ціни на метали для вторинної переробки не «падають з неба» щоранку, а дотримуються цілком певних правил і циклів. Важливу роль відіграє низка факторів, які допомагають самостійно скласти прогноз ціни металобрухту.

Якщо ви хочете, щоб прийом чорного металу мав вигідний курс, необхідно мати чітке уявлення про розвиток цін купівлі та продажу. Єдиного низхідного прейскуранта на металобрухт немає. Цінові значення можуть змінюватись з кожною покупкою. Зміни можуть бути регіональними. Щоб отримати загальне уявлення про ситуацію, вам необхідно порівняти ціни на металобрухт у кількох компаніях.

  • Дотримуватись ретельного сортування брухту.

Прийом чермета – це не те саме, що прийом кольорового металу. Ціни на металобрухт визначаються виходячи з матеріалу, який буде отримано з брухту. Наприклад, ціна кілограма міді напевно буде вищою за кілограм свинцю. 

  • Аналіз динаміки цін на сировину.

Ціни на брухт тісно пов'язані з цінами на сировину. Якщо попит на кольорові метали чи сталь збільшується, відповідні види брухту відразу користуються попитом. Очікується, що коли попит впаде, ціни на брухт впадуть.