м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
  • Години роботи:
    Пн - Пт 8:00 - 19:30
    Сб - Вс 8:00 - 17:00
Прийом металобрухту у Києві
blank

Хочете позбутися мотлоху, що лежить на горищі, в гаражі чи біля будинку? Найпростіший спосіб зробити це – здати металобрухт у спеціалізований пункт прийому. Те, що більше не потрібно, наприклад, іржавий велосипед, зламані деталі автомобіля або старі кабелі, можна продати на сміттєзвалищі і при цьому непогано заробити.

Ціна металобрухту Київ залежить від його типу, класифікації брухту з розбивкою на основні види та категорії. Вони визначають не тільки вартість сировини, що закуповується, але і її подальшу долю в процесі переробки.

Що є класичним металобрухтом? Це будь-які елементи з металів та їх сплавів, включаючи чермет та цвітмет. Прийом металобрухту є важливим напрямом потреб багатьох галузей. Справа в тому, що будь-які металеві відходи можна повторно використовувати у виробництві завдяки утилізації.

Утилізація – екологічніший і менш енерговитратний процес, ніж видобуток нового металу з руди. Вона полягає у переплавленні та підготовці відходів до наступного етапу переробки.

Прийом металу – що можна здати

Отже, які предмети ви можете «пожертвувати» на звалище? Виявляється, більшість із них лежать у наших підвалах, гаражах, на горищах або на балконах. До них належать, наприклад:

  • елементи сталевих конструкцій;
  • металеві листи;
  • елементи опалювальних установок;
  • алюмінієві банки;
  • непотрібні каструлі;
  • проводи;
  • автомобільні деталі;
  • акумулятори та багато іншого.

Приймання металу – це можливість здати непотрібний брухт, позбутися зайвого мотлоху і додатково отримати фінансову вигоду. Пам'ятайте, що перед тим, як відправитися на звалище, варто добре розсортувати зібрані ресурси.

Наша порада: якщо ви хочете перевірити, чи зроблений шматок відходів зі сталі або чистого алюмінію, використовуйте магніт.

Сталевий брухт і чавунний брухт

Найпоширеніший клас брухту – це сталевий брухт. Він поділяється на порційний брухт, який може бути поміщений безпосередньо в доменну піч та непорційний брухт, що вимагає відповідної обробки перед відправкою в доменну піч.

Чугунний брухт можна знайти в елементах промислових машин, двигунів або сантехнічних установок (наприклад, в чавунних радіаторах). Ділимо його на два кольори залежно від швидкості охолодження: темний (машинний) та білий (товарний) чавун.