м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
  • Години роботи:
    Пн - Пт 8:00 - 19:30
    Сб - Вс 8:00 - 17:00
Утилізація автомобілів
blank

Компанія Ferko пропонує у Києві потрібну послугу утилізація старих автомобілів. Ми професійно займаємося автораборкою та утилізацією будь-яких транспортних засобів, постійно покращуючи якість наших послуг.

Маючи найсучасніше обладнання та спираючись на багаторічний досвід співробітників, компанія забезпечує швидке та недороге розбирання автомобілів. Це забезпечує безперервність робіт, що проводяться, і дозволяє щодня утилізувати велику кількість автомобілів. Утилізація автомобіля в нашій компанії здійснюється екологічно безпечним способом.

Високі стандарти обслуговування

Утилізація машин – один із основних напрямків діяльності нашої компанії. Ми постійно розширюємо нашу технологічну базу новими машинами та пристроями. Вони забезпечують плавну роботу і ще швидше розбирання навіть великих транспортних засобів. Все заради задоволення клієнтів - ми хочемо виправдати очікування навіть найвибагливіших замовників.

Професійна утилізація автомобіля від Ferko – це:

  • спрощені процедури утилізації;
  • допомога у всіх формальностях;
  • видача актів розбирання автомобіля.

Ваш автомобіль настільки пошкоджений, що ви не можете здати його на наше звалище? Ми подбаємо про його транспортування, щоб позбавити вас необхідності шукати евакуатор і нести великі додаткові витрати.

З нашою допомогою утилізація авто пройде швидко, якісно та недорого. Протягом багатьох років наші клієнти довірили нам сотні автомобілів у найрізноманітнішому технічному стані, які ми, як професійне звалище, утилізували безпечним чином та відповідно до чинних норм.

Ми пропонуємо запасні частини

Розбір та утилізація автомобілів – це також і можливість придбати недорого запасні частини. Ми завжди перевіряємо всі деталі, адже багато з них перебувають у хорошому стані. Список запчастин, що є у нас, можна переглянути в онлайн-каталозі, який ми постійно поповнюємо новими позиціями.