м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
 • Години роботи:
  Пн - Пт 8:00 - 19:30
  Сб - Вс 8:00 - 17:00
Вивіз металобрухту — найкраща ціна у Києві та області
blank

Сьогодні на території столиці та Київської області існує чимало старих об'єктів, які поступово демонтуються для розчищення ділянки під нову забудову. Саме тому особливою популярністю, останнім часом, користується послуга «вивіз металобрухту». Ціна у Києві на прийом металу сильно відрізняється через різні причини. Але ви точно не помилитеся, якщо звернетеся до компанії «Ферко». Ми самостійно завантажимо та заберемо металобрухт з вашого об'єкта, а за великих партій лому, зробимо це абсолютно безкоштовно.

Варіанти вивезення металобрухту у Київській області?

Якщо вам терміново необхідно здати металевий брухт, то у вас є 2 варіанти — відвезти його до пункту прийому самостійно або звернутися за оголошенням із заголовком «Заберу металобрухт». Грузити та перевозити зручно тільки сортовий прокат або обладнання в зборці. Якщо ж залізо лежить навалом і стирчить у різні боки — зробити це самостійно досить проблематично.

Другий варіант — забір металобрухту за оголошенням на найближчому стовпі. Вже цей факт повинен насторожити, тому що будь-яка компанія, що поважає себе, має власний сайт з актуальною інформацією та контактними даними. Хочете ризикнути — будь ласка. Але, як свідчить практика, ймовірність позитивного результату, у такому разі, мінімальна. Як правило, це закінчується так — клієнт залишається і без грошей, і без металу.

Тому, щоб не стати жертвою оголошення та заощадити час на пошук благонадійного та чесного підрядника, зверніться до нашої компанії. Ми надаємо послуги з прийому та вивезення металобрухту у Києві та Київській області. Причому робимо це за допомогою власного транспорту.

Що входить до послуги самовивезення металевого брухту?

Самовивіз металобрухту — це не просто подача транспорту на ваш об’єкт. Це цілий комплекс послуг, який включає до себе наступні види робіт:

 1. При необхідності ми виконаємо демонтаж будь-яких металевих конструкцій — електроопор, каркасів будівель, старих ємностей та інших споруд із чорного металу. Ми маємо власні укомплектовані бригади, працівники яких мають усі необхідні допуски для проведення цього виду робіт. Ми виступаємо не лише за чесну, а й за безпечну співпрацю.
 2. Навантаження брухту. У нашому автопарку є багато машин з різною вантажопідйомністю. Тому ми зможемо здійснити вивезення металобрухту будь-якого обсягу за один раз.
 3. Прибирання та вивезення сміття, яке залишається після демонтажних робіт або навантаження брухту. Після нас залишається чиста ділянка, яку відразу можна використовувати за цільовим призначенням.
 4. Транспортування металу до пункту прийому та його зважування у присутності клієнта. Все чесно, відкрито та прозоро.
 5. Розрахунок зручним для клієнта способом — готівкою, переказом на банківську картку або розрахунковий рахунок підприємства.
 6. Видача всієї необхідної документації, яка підтверджує операцію прийому-здачі брухту.

Вражає, чи не так? Навряд чи ви отримаєте такий комплекс послуг за оголошенням «Куплю металобрухт з самовивозом». У кращому випадку, приїде фургон, що бачив види, а його власник попросить вас завантажити брухт самостійно. Та й ціна, звичайно, буде не найвищою, тому що підряднику самому потрібно отримати прибуток. Тому не варто випробовувати долю. Звертайтеся до «Ферко» та забудьте про всі проблеми, пов’язані з вивезенням металевого мотлоху.

Чому обирають нас?

Резюмуючи все сказане вище, коротко перерахуємо всі переваги, які ви отримаєте від співпраці з нами:

Якщо у вас залишилися питання або цікавить актуальна ціна металобрухту із самовивозом, зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом.

Вивіз металобрухту у Києві та Київській області за найкращою ціною — це лише компанія «Ферко».