м.Київ, Будіндустрії, 7
Години роботи: Пн - Пт 8:00 - 19:30
Сб - Вс 8:00 - 17:00
Пункти прийому на карті
+38 (063) 511 53 29
 • Години роботи:
  Пн - Пт 8:00 - 19:30
  Сб - Вс 8:00 - 17:00
Вивіз та прийом металобрухту у Кривому Розі
blank

На тлі загальної турботи про навколишнє середовище, вивезення металобрухту у Кривому Розі стає все більш актуальною послугою. У цій статті ми розповімо про основні переваги цієї процедури, а також розглянемо етапи її реалізації. Така інформація дозволить вам бути в курсі того, як все це відбувається і на що потрібно звернути увагу в процесі таких робіт.

Переваги вивезення брухту чорних металів

Якщо ви вирішили продати брухт у Кривому Розі, то вам напевно буде цікаво знати, які ще переваги ви отримаєте від даної процедури крім додаткового доходу. А їх, між іншим, не так уже й мало:

 1. Чим більше металобрухту на території, тим менше місця для інших потреб. Наявність пунктів прийому металобрухту у Кривому Розі дозволяє звільнити місце для інших цілей, таких як будівництво, паркування тощо.
 2. Металобрухт може містити різні шкідливі речовини, такі як олії, фарби та інші. При зберіганні металобрухту на території ці шкідливі сполуки можуть вимиватися в грунт і ґрунтові води, що призводить до забруднення навколишнього середовища. Вивіз металобрухту дозволяє знизити цей ризик. Тому якщо ви натрапили на оголошення із заголовком «Куплю металобрухт у Кривому Розі», то подумайте. Може це доля?
 3. Металобрухт на території може створювати неприємний вигляд та погіршувати загальне враження від району. Здавши металобрухт у Кривому Розі або будь-якому іншому населеному пункті, ви значно покращите естетичний вигляд вашої ділянки.
 4. Зберігання металобрухту на території може порушувати екологічні норми та призводити до штрафів та інших негативних наслідків.

Тому не варто ігнорувати рекламу із заголовком типу «Куплю лом у Кривому Розі». Відгукнувшись на таку пропозицію, ви не тільки зможете непогано заробити, але й наведете лад на своїй території, а також проявите турботу про навколишнє середовище.

Як відбувається вивезення чорного брухту?

Щоб отримати максимальну ціну за брухт у Кривому Розі, вам не завадить дізнатися основні організаційні моменти з його вивезення. Зокрема, до них належать:

 1. Збір металобрухту. Металобрухт може бути зібраний з різних місць, наприклад, з підприємств, будинків, будівельних майданчиків тощо. Він може бути у різних формах — це можуть бути невеликі металеві вироби, труби, листи, кузов авто та інші предмети.
 2. Поділ металобрухту за категоріями. Різні металеві вироби мають різну ціну, тому перед транспортуванням металобрухт сортується за категоріями. Зазвичай це робиться на спеціальних майданчиках чи місці збору.
 3. Транспортування брухту. Брухт чорних металів перевозиться на спеціальному транспорті, такому як вантажівки з кузовом-бункером або контейнерами.
 4. Доставка металобрухту на переробний завод. Після зважування та остаточного сортування, брухт доставляється на переробний завод, де його переплавляють з метою отримання нових виробів.

Важливо відзначити, що вивезення металобрухту має здійснюватися з дотриманням екологічних вимог та правил безпеки. Тому компанія, яка надає такі послуги, повинна мати відповідну ліцензію. Це допоможе не тільки провести всі роботи у відповідності до норм чинного законодавства, а й стане гарантією того, що ціна прийому металобрухту у Кривому Розі буде максимально вигідною для вас.

Чому варто зупинити свій вибір на компанії “Ферко”?

Ми вже тривалий час займаємось прийомом та вивезенням чорного брухту металу, тому всі процеси у нас максимально налагоджені. Крім того, звернувшись до нас, ви зможете розраховувати на такі переваги:

Якщо у вас залишилися питання щодо даної процедури або ви хочете уточнити актуальну на сьогодні ціну прийому брухту в Кривому Розі, зв’яжіться з представником нашої компанії будь-яким зручним для вас способом.